Pomorskie 3D

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-07 12:34:01

Matt
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-25
Liczba postów: 44
WindowsChrome 51.0.2704.106

Profil naszej działalności

Zaprojektowanie Kartuz i zrobienie z tego interaktywnej aplikacji to najważniejszy punkt zaczepienia, ale nie można na tym poprzestać. Jeżeli mamy ruszyć z grafiką 3D na serio, to musimy się otworzyć również na inne projekty. Jako że strona Internetowa jest w budowie, Paweł stawia serwer, dzięki któremu każdy z nas będzie miał odstęp do plików (zdjęć, zapisów projektów itp), musimy podjąć obszar pracy.

Tak jak wspomniałem Kartuzy to cel nr 1, ale nie może być jednym. Moja propozycja jest taka:

  • Projektowanie/wydruk ulotek

  • projektowanie banerów na przyczepy samochodowe, okna itp

  • protektorowanie wizytówek

  • zagospodarowanie przestrzenne - ktoś coś chce postawić na działce, my przelewamy wizje na wizualizacje, wytyczne oraz przybliżony kosztorys - chodzi mi o to, że jeżeli gościu będzie chciał płytki 20x20 w jakimś wzorze, to takich szukamy w sklepach, wrzucamy do wizualizacji i podajemy ile by kosztowały

Takie bardziej na przyszłość:

  • Strony www

  • Aranżacja wnętrz- patrz pkt zagospodarowanie przestrzenne - zasada ta sama, tylko że w środku projektujemy/proponujemy taki o to kolor, a taki, a takie płytki i takie itp.


Możemy działać na obszarze 2 i 3D. Nie znam innej firmy w Kartuzach i okolicy, która by miała taką ofertę.

Można by też spróbować nawiązać współpracę z jakimś biurem architektonicznym, oni dostarczają projekt CAD, my wizkę jak on będzie wyglądał, z dokładnym dostawaniem do działki Klienta.
Takie coś dla Agaty robiłem do szkoły jako wersja podglądowa, myślę że dobrze pokazuje o co mi chodzi [dblpt])

J4Z9j2q.jpg

Ostatnio edytowany przez Matt (2016-07-07 12:42:05)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lspd-mesjasz - starife - vztmtrako - minecraftowopl - emstories